Слухай онлайн
Політика

Питання провалля у Трускавці розглянуть на наступному засіданні Кабміну

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі Трускавецької міської ради, сьогодні, 25 березня, відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому було розглянуто ряд питань.
Фото: Трускавецька міська рада

Під час затвердження порядку денного Прем`єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення міністрові економіки України Ігореві Петрашкові в стислі терміни розглянути питання ліквідації наслідків обвалу, який стався на руднику №2 Стебницького ГХП ʺПолімінералʺ 15 березня ц.р.

ʺМаєте доручення сьогодні розглянути підготовлені документи по надзвичайній ситуації в Стебнику Львівської області, де утворилися провалля. Там дійсно складна ситуація, провали продовжуються і є загроза життю та здоров`ю громадян. Тому треба правильно реагувати і починати ліквідацію тих наслідківʺ, - сказав Прем`єр-міністр України Денис Шмигаль.

Міністр економіки Ігор Петрашко повідомив, що документи з цього питання з Львівської ОДА до Уряду вже надійшли. Їх буде опрацьовано спільно Мінекономіки та Мінрегіонбудом, і винесено на наступне засідання Кабінету Міністрів України.

Відео засідання КМУ можна переглянути за посиланням. Тема проваль біля Стебника – з -35 хв. трансляції.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо,  15 березня утворилося нове провалля біля Стебника.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ