Слухай онлайн
Cуспільство

Радіодиктант національної єдності-2021 писатиме і читатиме Юрій Андрухович

Текст Радіодиктанту національної єдності-2021 напише письменник Юрій Андрухович, а також він прочитає його в ефірі "Українського радіо".
Юрій Андрухович

Про це повідомив член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін, - передає "Суспільне".

За його словами, саме Андруховича радіослухачі радили обрати автором та читцем радіодиктанту, тему якого оголосять найближчим часом. Радіодиктант пройде 9 листопада з 10:00 до 11:00.

Науковою консультанткою проєкту вдруге обрана професорка кафедри української мови Києво-Могилянської академії і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України Лариса Масенко.

Радіодиктант транслюватимуть наживо на "Українському радіо", Радіо Культура, телеканал UA: Перший та всі інші платформи і телеканали Суспільного.

"Це не перевірка знань, ми нікого не хочемо карати і робити зауваження. Ми хочемо спонукати звернути увагу на українську мову", – сказав Дмитро Хоркін.

Особливість цьогорічної акції у тому, що "Українське радіо" стане майданчиком для суспільного діалогу. "У хабі Українського радіо упродовж тижня перед акцією проходитимуть обговорення мовних питань. Ми зачепимо питання і політичного характеру: закон про мову, мовні квоти", – зазначив він.

Дмитро Хоркін зазначив, що Суспільне запросить писати радіодиктант президента України, народних депутатів, міністрів, прем'єр-міністра, діячів культури та інших.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ