Слухай онлайн
Cуспільство

Реконструкція школи у Прилбичах забезпечить новими класами понад 350 учнів

У селі Прилбичі Львівської області продовжують реконструкцію та добудову школи І-III ступенів ім. Митрополита А. Шептицького у межах програми Президента "Велике будівництво".
фото - пресслужба ЛОДА

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

В школі добудовують третій поверх, щоб облаштувати додаткові навчальні класи. Крім цього, в проєкті передбачили заміну та влаштування підлоги, шатрового даху, вікон та дверей, стелі, внутрішнє оздоблення.

Тривають роботи з влаштування інженерних мереж (електропостачання, водопостачання та водовідведення, опалення), утеплення та оздоблення фасаду, оздоблення перших двох поверхів. Завершують викладати паркетну дошку у приміщенні класів.

Реалізація проєкту дасть змогу:

  • покращити умови для навчання 382 учнів;
  • отримати нові та сучасні приміщення в школі;
  • забезпечить відповідні до чинних побутових і санітарно-гігієнічних стандартів умов навчання;
  • оснастити школу сучасними інформаційними технологіями, розширити можливості для організації змістовного, різнопланового, якісного навчально-виховного процесу;
  • підвищить енергоефективність та зменшить відповідні бюджетні витрати шляхом заходів енергоощадження (металопластикові вікна, термоізоляція даху та стелі).

Будівництво розпочали у 2019 році. Замовником робіт стала Новояворівська міська рада. Загальна кошторисна вартість об’єкту – понад 20 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ