Слухай онлайн
Політика

Релігійних організацій УПЦ Московського патріархату у Золочеві не зареєстровано

Станом на сьогодні у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату та жодна така організація не зверталася із заявою щодо реєстрації статуту.
Фото ілюстративне

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

ʺДо мене, як голови Львівської ОДА, звертаються жителі Золочева з проханням зупинити спорудження церкви Московського патріархату. Стверджують, що на вулиці Івана Труша у райцентрі зводять будинок. І за документами - нібито житловий. Однак у людей є підозри, що насправді в цій будівлі буде храм УПЦ МП.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату. Але треба сказати, що релігійні організації в Україні можуть діяти і без державної реєстрації. Закон їм цього не забороняє. На мою особисту думку, споруджувати на Львівщині храм конфесії, яка своїм центром має Москву, - аморальноʺ, - наголосив Максим Козицький.

Якщо будівництво несанкціонване, то його мають перевірити правоохоронні та контролюючі органи. А ЛОДА, зі свого боку, забезпечить об’єктивність та неупередженість такої перевірки.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, міський голова Золочева Ігор Гриньків повідомив, що на вулиці Труша, 9 у Золочеві під виглядом житлового будинку, як це вказано в документах, в незаконний спосіб московити мають намір збудувати храм.

У Золочеві депутати всю ніч чергували на території, де хочуть побудувати московську церкву

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ