Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Робота за кордоном: де чекають українців у цьому сезоні

Українським оббивальникам меблів пропонують до 7 середніх зарплат на чужині. Куди можна поїхати працювати за кордоном, ким влаштуватися і скільки отримувати - відповідають аналітики OLX.

Попит на фахівців з України на закордонному ринку праці досить високий. Особливо вітаються "блакитні комірці" - робочі спеціальності. Як повідомляє Державна служба зайнятості, вже тільки у 2017 році пропозицій для них стало на 11% більше. Іноземні роботодавці пропонують представникам робочого класу до 7 середніх українських зарплат на місяць, що дорівнює близько 2 000 доларів.

Найбільше в наших робочих руках зацікавлені у Польщі, Чехії, Німеччині, Ізраїлі, Словаччині та Литві. Також працевлаштовувати громадян України готові роботодавці Швеції, Угорщини та Фінляндії. Понад 2 000 вакансій можна знайти ще в 22 країнах.

Беззаперечним лідером з працевлаштування українців є Польща. На OLX Робота у категорії "робота за кордоном" на Польщу припадає 77% усіх вакансій. А найвищі зарплати пропонують оббивальникам меблів — 56 550 грн. Гідну оплату праці отримують представники сфери будівництва, транспорту і логістики та виробничі робітники.

Чехія займає 2 місце за кількістю пропозицій роботи за кордоном. Чеські зарплати для українців практично ідентичні. Майже у 2 000 доларів оцінюються оббивальники, трохи менше водії, будівельники та робітники на заводах.  

Чимало вакансій можна знайти у Німеччині. І хоча частка пропозицій від німецьких роботодавців становить 2%, це все ж більше, понад 1200 вакансій на рік. Зарплати тут можуть доходити й до 3 000 длр, проте необхідно пам’ятати, що вартість проживання там також достатньо висока. Гідну оплату праці у цій країні пропонують зварювальникам, різноробочим, виробничим працівникам та іншим.

Діловий Регіон

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ