Слухай онлайн
Політика

Росія заявила, що "НАТО підбурює Україну до конфлікту на Донбасі"

У середу, 14 квітня, офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова у етері федеральної радіостанції заявила, начебто НАТО “підбурює Україну” до підтримки напруженості на Донбасі.
фото - Deutsche Welle

Про це інформує УНН.

Зокрема вона сказала:

“НАТО — військовий альянс, який повинен займатися питаннями безпеки, знову ж всіляко заграє з Києвом, — сказала вона. — При цьому перебуваючи в контакті і тісних взаєминах з київським режимом (так Москва називає українську владу ще з 2014 року — ред.), альянс не висловлює занепокоєння щодо того, що там (на Донбасі) відбувається, а навпаки ще більше нацьковує... Гинуть діти, жінки, люди похилого віку”.

Захарова також звернула увагу на те, як Євросоюз, нібито забувши про зобов’язання, які приймалися колективно в рамках інших організацій, “спостерігає за тим, що відбувається” на Донбасі.

“ЄС, який представляє собою об’єднання європейських держав з потужною економікою і озброєними силами, спецслужбами, спостерігає за тим, що відбувається в самому серці Європи, і не просто спостерігає, але всіляко надихає... Йдеться вже не про права людини, а про первинну безпеку”, - вказала офіційний представник.

За словами дипломатки, Євросоюз, навпаки, посилив риторику щодо РФ, поклавши “відповідальність за провал всього”, що відбувається в Україні, на Москву.

Вона додала також:

“Мінські домовленості, публічну дипломатію, інформаційну політику, підтримку і, зокрема, надання відповідного впливу на сторони щодо реалізації мінських домовленостей, — ми свою частину роботи зробили”

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ