Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Росія заявила, що не визнає рішення Гаазького суду за позовом "Нафтогазу"

Росія вирішила не визнавати рішення Гаазького суду за позовом "Нафтогазу" до "Газпрому". Про це заявили в прес-службі Мін'юсту Росії.

"Російська Федерація у відповідному розгляді не брала участь і не визнає часткове рішення в зв'язку з відсутністю у арбітражу юрисдикції на розгляд позову НАК "Нафтогаз" і інших до Російської Федерації", - сказано в повідомленні відомства.

Раніше сьогодні стало відомо, що борг "Газпрому" перед "Нафтогазом України" виріс ще на $200 мільйонів. Це відсотки, які раніше Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" виплатити українській стороні за підсумками двох суперечок.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України" $ 4,63 млрд за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на постачання і транзит газу "Газпром" повинен доплатити НАК $2,56 млрд.

У свою чергу, "Газпром" підтвердив, що повинен виплатити НАК "Нафтогаз України" $ 2,56 мільярда за рішенням арбітражу в Стокгольмі.

Лівий берег

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ