Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Російський рубль впав до найнижчого рівня з початку травня

Російський рубль опустився до найнижчого рівня з початку травня - курс долара на Московській біржі вранці 21 грудня піднявся вище 70 рублів.
Фото - Reuters

Про це пише Українська правда з посиланням на Reuters.

Курс долара вранці 21 грудня перевищив позначку в 70 рублів. Рубль продовжує тижневі втрати на тлі побоювань з приводу санкцій щодо російської нафти і газу, які лякають ринок. До 07:13 за Гринвічем рубль знизився на 2,1% по відношенню до долара до 70,31, після того, як раніше досяг 70,6775.

При цьому рубль втратив 1,7% і торгувався на рівні 74,76 по відношенню до євро, раніше перетнувши поріг 75 вперше з кінця квітня.

"На цьому тижні рубль вже втратив більше 7% по відношенню до долара США і близько 11,5% з моменту набуття чинності обмеження на ціни на російську нафту", - пише агентство.

"В останні місяці доходи Росії від експорту впали, оскільки вона різко скоротила експорт газу, а нафтове ембарго ЄС обмежує доходи від продажу нафти", - пояснила засновниця Ziemba Insights Рейчел Зіемба.

"Тим часом імпорт відновився, що означає, що замість гігантського профіциту платіжного балансу, викликаного скороченням імпорту, він наближається до дефіциту", - додала вона.

Експорт російської нафти впав на 11% за період з 1 по 20 грудня в порівнянні з попереднім місяцем, після того, як набуло чинності ембарго ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ