Слухай онлайн
Cуспільство

Роздратований Аксьонов перейшов на матюки і "починає розуміти Сталіна"

Голова колабораційної влади Криму Сергій Аксьонов заявляє про неефективну роботу кримського штабу з ліквідації надзвичайної ситуації й регіональних штабів.

На засіданні штабу 4 січня в Сімферополі, який транслює в прямому ефірі канал "Перший кримський", він підвищував голос і нецензурно висловлювався, повідомляють "Крим Реалії".

Зокрема, обурення Аксьонова викликало відключення світла за загальною схемою будинків, життєдіяльність яких повністю залежить від електрики.

"Заживіть будинки, які повністю електрофіковано, за окремою схемою – від мегаватників. Заживіть! Казали, б..., сто разів, доручення було дано, ніде ні чорта не працює! За вас усіх працювати скоро доведеться самим. Домогтися результату – немислима річ. Починаю дідуся Сталіна розуміти", – сказав голова російської влади Криму.

Невдоволення Аксьонова викликає і відключення котелень.

Він пообіцяв звільнити чиновників, які не виконують доручення центрального штабу, а для решти чиновників проводити наради з 18:00 до 00:00, "доки вони не почнуть нормально працювати".

30 грудня до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області.

Зараз ЛЕП, якою передавалося до Криму до 250 мегават, відремонтовано, проте електроенергія до Криму не подається через закінчення дії контракту з постачання електрики.

Як повідомив керівник кримського управління МНС Росії Сергій Шахов, Крим зараз отримує 931 мегават електроенергії при потребі до 1350 мегават, і в години "пік" проводяться віялові відключення.

Зараз анексований Росією Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок із Росії та енергомостом із Кубані.

Аксьонов раніше заявляв, що Крим відмовиться від поставок електроенергії з материкової України.

УП

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ