Перша група проєкту професійний ReСТАРТ успішно завершила навчання. 10 учасників, серед яких і переселенці, навчились шити та виготовляти одяг. У межах проєкту планують провести ще 7 безкоштовних курсів для 240 учасників. Усіх охочих освоїти нову професію запрошують долучатись до проєкту професійний ReСТАРТ. Про це повідомляє ЛМР.
Навчання відбулись у Навчально-практичному центрі легкої промисловості на базі Львівського професійного коледжу моделювання і ресторанної справи.
“Чотиритижнева навчальна програма включала теоретичні заняття з вивчення основних технік шиття, а також практичні уроки з виготовлення одягу та текстильних виробів.
Учасники мали можливість освоїти роботу на сучасному швейному обладнанні та пройти практику на підприємствах легкої промисловості”, – розповів Михайло Мураль, голова ГО “Освітньо-виробничий кластер”.
Випускники програми отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації «Швачка» та готові розпочати свою кар'єру у сфері швейного виробництва.
“Такі ініціативи допомагають дорослому населенню розвивати професійні компетенції та забезпечувати їхню активну інтеграцію в економічне життя міста. Тим самим проєкт сприяє підсиленню кадрового потенціалу підприємств та збільшенню робочих місць”, – зазначила Інна Свистун, директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.
Перша група учасниць проєкту занурилась у процес виробництва весільних та вечірніх суконь під час практичних навчань у компаніях "MillaNova" та "Грін Коттон Груп Львів".
Охочі також розпочати кар’єру у галузі легкої промисловості, а саме здобути кваліфікацію «Швачка» або підтвердити професійну кваліфікацію «Майстер з пошиття одягу» можуть пройти спеціальні навчання з можливістю працевлаштуватися або відкрити власний бізнес.
Активна реєстрація за покликанням.
Проєкт реалізує Громадська організація «Освітньо-виробничий кластер» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві із Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською міською радою.
З метою стимулювання створення нових робочих місць Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує розширення програм підвищення кваліфікації та перекваліфікації, які нададуть нові можливості українцям, а також допоможуть підприємствам задовольнити потребу у кваліфікованих працівниках для збільшення виробничих потужностей та конкурентоспроможності.