Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному НМТ

У понеділок, 3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті.
Фото ілюстративне: Freepik

Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Електронна реєстрація на участь в НМТ триватиме місяць — з 3 квітня до 3 травня. 

Щоб зареєструватися, потенційному вступнику / потенційній вступниці потрібно за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру створити персональний кабінет (зазначити реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) і виконати такі дії:

  1. вказати реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію випускник/ця поточного року або випускник/ця минулих років, потребу створення особливих (спеціальних) умов), вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ;
  2. завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  3. підтвердити бажання взяти участь у НМТ і надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру. 

Потенційним вступникам радять, після надсилання на обробку переглядати інформацію в персональному кабінеті, і якщо там замість повідомлення про успішну реєстрацію і можливості сформувати сертифікат буде запис про потребу виправити недоліки, потрібно якнайшвидше це зробити.

Перелік недоліків буде вказано (надання недостовірної інформації; ненадання копій документів або надання копій документів, які не відповідають вимогам законодавства; неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження НМТ, зазначених у медичному висновку). Виправити й повторно надіслати все на перевірку до регіонального центру можна до 7 травня.

Після надсилання своїх даних на обробку з 3 квітня до 7 травня в персональному кабінеті вступник/ця матиме змогу вносити зміни до інформації про:

назву навчального предмета додаткового блоку, з якого бажає пройти тестування;
населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ;
потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії. 

Нагадаємо, Український центр підготував демонстраційні варіанти тестів з усіх предметів. Окрім того, уже відомо про те, де потенційні вступники зможуть скласти НМТ за кордоном, тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ