Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Ринок «Шувар» планує отримати 20 млн євро кредиту Світового банку

Гуртовий продуктовий ринок „Шувар” планує залучити 20 млн євро кредиту Світового банку. Про це сказав генеральний директор ТзОВ «Шувар» Роман Федишин на засіданні Львівського прес-клубу реформ на тему: «Підсумки Першої міжнародної конференції «Розвиток гуртових ринків сільськогосподарської продукції в Україні».
«Ми маємо шанс одні з перших  залучити кредит Світового банку», - сказав він.
Для того, щоб залучити кредит Світового банку, потрібно, щоб гуртовий ринок мав можливість до розширення, тобто має бути виділена земельна ділянка. Кредит планується залучити на 20 років, з яких п’ять років без сплати відсотків. Відсоткова ставка кредиту 5-6%.
На даний час гуртово-продуктовий ринок розміщений на площі 8 га. Для реалізації по всіх проектах, а саме квітковому, м’ясному, рибному павільйонах та виставковому залу, де б проводився квітковий форум та інші заходи, потрібно земельну ділянку загальною площею10-15 га.   
ТОВ "Шувар" є найбільшим плодоовочевим ринком України. Ринок працює з 1999 року, 2001 року розпочато будівництво торгового комплексу "Шувар" на 600 робочих місць з готелем, відділеннями банків, побутовими та складськими приміщеннями. 
 У 2005 році ринок "Шувар"  збільшив продажі плодоовочевої продукції на 50%.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...