Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Сеник надасть політичний притулок російському журналісту

Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник висловив готовність зустрітися із журналістом російської „Новой газеты” Олександром Косвинцевим, який сьогодні перебуває у Львові і просить політичного притулку в Україні. Про це „Гал-info” повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.
 „З повідомлень у засобах масової інформації мені стало відомо про те, що регіональний журналіст російської „Нової газети” Олександр Косвинцев був змушений покинути територію Російської Федерації через незаконні переслідування з боку російських правоохоронних органів, — зазначив Мирослав Сеник. — Після ознайомлення з його публікаціями в російській пресі стає зрозуміло, що корумпована російська влада вирішила покарати незалежного журналіста. І робиться це в брутальний, притаманний лише російській владі спосіб. Ми знаємо про справжній стан справ із свободою слова в Росії, а тому готові допомогти російському журналістові”.
Голова Львівської обласної ради пообіцяв сприяти наданню політичного притулку журналістові Олександрові Косвинцеву в Україні.
Олександр Косвинцев був вимушений покинути Росію у зв'язку з несправедливими звинуваченнями федеральних правоохоронних органів.
«Вони спричинені моїми журналістськими розслідуваннями про злочинну діяльність кемеровського губернатора Амана Тулєєва», — заявив журналіст.
Сьогодні Косвинцев перебуває у Львові, де і вирішив звернутися зі своїм проханням в регіональне відділення міграційної служби.
«Я не зробив цього в Києві, Донецьку або Луганську, тому що там дуже сильні проросійські настрої і моя заява може не мати потрібного результату», — вважає журналіст.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...