Слухай онлайн
Cуспільство  |  Кримінал

Шахрай зумів виманити в Google та Facebook $100 мільйонів

Компанії Google та Facebook підтвердили, що у період з 2013 по 2015 рік були жертвами шахрайства, - Media Sapiens.

Звинувачення у фішингу за допомогою електронної пошти було пред'явлено 48-річному громадянину Литви Еваладасу Рімасаускасу (Evaldas Rimasauskas), який протягом двох років видавав себе за тайванського виробника електроніки Quanta Computer і отримував грошові перекази за неіснуючі послуги, повідомляє The Guardian. Чоловікові були пред'явлені звинувачення в шахрайстві, відмиванні грошей і крадіжці особистих даних.

«Фішингові листи були відправлені співробітникам і агентам компаній-жертв, які регулярно проводили багатомільйонні транзакції з азіатською компанією», - заявили в Міністерстві юстиції США.

Представник компанії Google повідомив, що компанії вдалося повернути вкрадені шахраєм кошти. Компанія Facebook зуміла повернути більшу частину грошей і продовжує співпрацювати з правоохоронними органами в рамках розслідування.

Нагадаємо, MediaSapiens публікував поради від експерта про те, як розпізнавати шахрайські листи та про різноманітні типи двофакторної аутентифікації для надійнішого захисту акаунтів.

Media Sapiens
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...