Слухай онлайн
Cуспільство

Ще 4 квартири придбають для дітей-сиріт за співфінансування з бюджету області

У середу 22 вересня відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань забезпечення житлом дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.
фото - пресслужба ЛОР

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Члени комісії підтримали пропозиції чотирьох територіальних громад, щодо виділення коштів з обласного бюджету на співфінансування закупівлі 4 квартир  дітям-сиротам.  

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод зазначив, що на придбання чотирьох однокімнатних квартир буде виділено 648 тисяч гривень з бюджету розвитку, у межах обласної програми закупівлі житла для дітей-сиріт. Решту дофінансують Бісковицька, Стрийська, Солонківська громади та Червоноградська РДА.  

«Загалом від початку року з обласного бюджету Львівська обласна рада шляхом співфінансування долучилася до придбання 15 осель для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, на понад 4 мільйони гривень. Також обласна комісія затвердила перелік з 43 осіб, з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 16 до 35+ років, яким закуплять житло за гроші державного бюджету. Загалом йдеться про 16,77 млн гривень з держбюджету», - повідомив Юрій Холод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ