Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Сьогодні розпочинається навчання на курсі "EcoSpeak – професійна англійська"

На початку вересня команда екологів Асоціації «ЕКО кластер» спільно із Школою бізнес-англійської «Bee for Biz» у співпраці з Асоціацією професіоналів довкілля (PAEW) оголосила про старт реєстрації на курс «EcoSpeak – професійна англійська».

Вже сьогодні, 24 жовтня, стартує другий навчальний курс, на якому учасники зі всієї України протягом 16 тижнів покращуватимуть свої знання англійської мови у сфері екології. Це дозволить ефективно спілкуватися та збільшувати можливості для міжнародного співробітництва та обміну досвідом.

«Проєкт, який ми розпочинаємо сьогодні, спрямований на те, щоб посилити спроможність кожного у володінні професійною англійською. Ми живемо в світі, де комунікація відіграє провідну роль, а інформація є джерелом і досвіду, і кращих практик, доступ до якої матимуть ті, хто досконало володіє мовними інструментами», - наголосив голова Асоціації «ЕКО кластер» Олег Бота.

Нагадаємо, що навчальний курс «EcoSpeak - професійна англійська», створений за рекомендаціями українських екологів, які щодня спілкуються з іноземною спільнотою на екологічну тематику.

Дізнатись про теми, вартість чи зареєструватись на наступний курс, старт якого заплановано на кінець листопада можна за посиланням: https://eco-cluster.org/english-for-eco/

Англійська мова завжди була та залишається мовою ділового світу, а професійна англійська мова – це просування кар’єрними сходами, впевненість та співпраця з іноземними партнерами, розширення горизонтів щодо інновацій, технологій, знань та досвіду.

Вивчайте професійну англійську і стежте за перебігом навчального процесу та за екологічними новинами на телеграм каналі: https://t.me/EnvRespBusiness

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ