Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Сокальська ОТГ другою в Україні приєдналася освітнього навчання "Лідер у Мені"

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/2
У серпні на території Тартаківського палацу відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Сокальською ОТГ та світовим освітнім лідером у сфері соціально-емоційного навчання Franklin Covey. Про це повідомили 6 вересня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Документ підписали, щоб впровадити на території Сокальської ОТГ освітню програму для дітей «Лідер у Мені», що рекомендована світовим експертом якості освіти CASEL та визнана найкращою у світі програмою управління змінами в XXI столітті за результатами досліджень Tyton Partners на замовлення Фонду Білла та Мелінди Гейтсів та подружжя Цукерберг - Чан.

Подія відбулася в межах серпневих зустрічей освітян Сокальщини-2021 «30 шкільних років: свято підсумків, перспектив та натхнення», організованих Відділом освіти, молоді та спорту та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сокальської міської ради для понад 70 директорів шкіл та освітян Сокальської територіальної громади.

«Підписання меморандуму — надважливий крок для Сокальської ОТГ. Ця співпраця допоможе досягти значних успіхів у сфері освіти, адже діти Сокальщини навчатимуться за тими ж методиками, що й діти в Великобританії, Японії та США», – зазначив міський голова м. Сокаля Сергій Касян.

«Символічно, що захід, пов’язаний з інноваціями в освіті та майбутнім наших дітей, відбувся на території головного об’єкту культурної спадщини регіону - пам’ятки національного значення Тартаківського палацу, якому сьогодні 125 років, і якому команда БФ «Спадщина.УА» та місцева громада дають нове життя. Цей об’єкт - зразок лідерства та інновацій у сфері збереження спадщини для всієї України», - зазначила Ганна Гаврилів, засновниця БФ «Спадщина.УА» та представниця Franklin Covey Education на Львівщині.

Керівник відділу освіти Леся Ковалишин зазначила, що початок впровадження «Лідер у Мені» у низці навчальних закладів Сокальщини заплановане на середину жовтня 2021 року.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, першою ОТГ в Україні, яка 23 серпня підписала меморандум з ЛУМ, стала Бібрська громада. 2 вересня меморандум з Franklin Covey підписала Львівська міська рада.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ