Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Співвідношення студенти-викладачі: КНУ у ТОП-100 світу

Британське видання Times Higher Education, яке регулярно складає рейтинг кращих університетів світу (World University Rankings) опублікувало рейтинг університетів з найкращим співвідношенням студентів і викладачів - Top 100 universities with the best student-to-staff ratio.

У топ-100 цього рейтингу увійшов один український виш - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, що посів 74 позицію і має співвідношення 8,2 студента на одного співробітника. Раніше КНУ імені Шевченка вперше увійшов до рейтингу World University Rankings 2015/16 в категорії 601-800.

Рейтинг Топ-100 університетів з найкращим співвідношенням студентів і викладачів переважно представлений американськими і японськими вишами. Жоден університет з Великої Британії не увійшов до списку. Загалом рейтинг включає університети з 23 країн Північної Америки, Європи, Азії та Близького Сходу.

Як правило, університети з найменшою кількістю студентів на одного співробітника - це невеликі ВНЗ із загальним контингентом менше 5 000 студентів.

Але багатьом великим установам, таким як Університету Джона Хопкінса в Сполучених Штатах, який має більш ніж 15 000 студентів, також вдається підтримувати високе співвідношення студентів і персоналу. Цей університет, що посідає в "World University Rankings 2016" 11-ю позицію, має трохи більше трьох з половиною студентів на кожного викладача.

Каліфорнійський технологічний інститут, як найкращий невеликий університет в світі, - розташований в топ-50 списку з майже сім'ю студентами на кожного викладача.

Незважаючи на те, що велика кількість співробітників по відношенню до кількості студентів, як правило, передбачає менші розміри класу, це досить груба оцінка того, наскільки багато уваги отримує кожен студент. Однак, за твердженням укладачів рейтингу, цей показник є хорошою основою для створення навчального середовища з високим рівнем взаємодії та академічної підтримки.

Освіта.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ