Слухай онлайн
Економіка

Спостережна рада «Західенерго» ввела в штатний розклад підприємства директора по паливу

Спостережна рада ВАТ «Західенерго» ввела в штатний розклад підприємства директора по паливу. Про це „Гал-info” повідомили у ВАТ „Західенерго”.
Рішенням спостережної ради ВАТ „Західенерго” введено в штатний розклад підприємства директора по паливу. На цю посаду призначено Володимира Мазяра.
 Станом на 31 грудня 2004 року балансова вартість активів ВАТ „Західенерго” становила 2 466 млн грн,  дохід від продажу у 2004 році становив 1 953 млн грн
 "Західенерго" - четверта за величиною енергогенеруюча компанія України з встановленою потужністю 4707,5 МВт, що становить близько 10% від загальної потужності електроенергетики України. До складу товариства входять три теплові електростанції: Бурштинська ТЕС (Івано-Франківська область) — 2300 МВт;  Ладижинська ТЕС (Вінницька область) — 1807,5 МВт;  Добротвірська ТЕС (Львівська область) — 600 МВт.
До складу товариства також входять сервісні підприємства: „Галременерго”, „Львівенергоспецремонт”,  „Львівенергоавтотранс”, „Західенергопостач”,  ТВП "Добротвір".
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");