Слухай онлайн

Споживачам Самбірського та Городоцького районів почали відновлювати подачу газу

Половині споживачів Самбірського та Городоцького районів Львівської області, які залишилися без блакитного палива через аварію на магістральному газопроводі, уже відновлено постачання блакитного палива. Відповідні роботи вдалося виконати завдяки зусиллям фахівців ПАТ «Львівгаз», які для оперативної подачі газу в домівки споживачів задіяли резервний газопровід. Повідомили у "Львівгазі".

На цей час постачання газу відновлено до чотирьох населених пунктів Городоцького району, а саме: у село Коропуж, Коропуж Запанське, Романівка Хішевичі. Також блакитне паливо уже подано до п’яти  сіл Самбірського району – села Коропуж, села Чайковичі, сала Погірці, сала Подільці та сала Сусолів. Загалом після аварії на магістральному газопроводі блакитним паливом уже мають можливість користуватися приблизно 1,5 тис. споживачів.

Наразі роботи із відновлення газопостачання тривають ще у п’яти населених пунктах Самбірського району. Їх планується закінчити вже до кінця дня.

«Щоб оперативно відновити газопостачання споживачам двох районів області, наші фахівці задіяли резервний розподільний газопровід. Він буде використовуватися тимчасово, поки не завершаться відновлювальні роботи на магістральному газопроводі. Після цього постачання газу буде переключено на газопровід, який йде від ГРС «Коропуж». Для споживачів такі роботи не завдадуть жодних незручностей», - розповів начальник Самбірського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Львівгаз» Ігор Бровий.

Він додав, що перед тим, як пустити споживачам блакитне паливо резервним газопроводом, фахівці підприємства провели комплекс робіт, зокрема перевірили його на герметичність. Окрім того, для відновлення газу в домівках споживачів, фахівці підприємства роблять обхід відповідних населених пунктів. Також ситуацію посилено моніторять аварійна служба газу «104».

Нагадаємо, учора, 10 січня, після обіду біля села Романівка Городоцького району на Львівщині сталося розгерметизування магістрального газопроводу ПАТ «Укртрансгаз». Для запобігання витоку газу ПАТ «Укртрансгаз» перекрив пошкоджену ділянку магістрального газопроводу діаметром 500 мм. Через це тимчасово призупинено постачання газу до 14 населених пунктів у Самбірському та Городоцькому районах, а це приблизно 3  тис. споживачів.

Довідка.

ПАТ «Львівгаз» - найстаріше вітчизняне підприємство у своїй галузі, а також одне з найбільших за рівнем газифікації. Щороку компанія транспортує приблизно 1,5 мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Завдяки цьому блакитне паливо в регіоні отримують понад 780 тис. домогосподарств, що становить орієнтовно 74 % від загальної кількості домогосподарств області. Найбільшими серед них споживачами є ТзОВ «Онур», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський холодокомбінат». Їм компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тис. м3 природного газу.

ПАТ «Львівгаз» належить до одного із найбільших платників податків у Львівській області, зокрема щороку підприємство сплачується понад 160 млн. гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ