Слухай онлайн
Економіка

Стало відомо, скільки грошей отримають фермери, кооперативи і виробники органічної продукції Львівщини

У середу, 27 жовтня конкурсна комісія визначила учасників Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.
фото - пресслужба ЛОР

Про це інформує пресслужба ЛОР.

Комісія підтримала загалом 29 заявок за різними напрямками: пільгові кредити, відшкодування відсотків за залученими кредитами, підтримка селянських фермерських господарств, підтримка кооперативів, компенсації за вирощування нішевих культур, мікробіологічні засоби захисту рослин, підтримка учасників АТО/ООС, підтримка органічного виробництва. Обсяг фінансування, передбачений на реалізацію проєктів програмою становить 20 млн 328 тис. грн.

Зокрема для надання пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів - 9 млн грн. За цим напрямком фінансову підтримку отримають два переможці конкурсу бізнес-планів, спрямованих на вирощування зернових та розвиток дрібного тваринництва. Голова комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький зазначив, що така підтримка з обласного бюджету розвиватиме дрібні господарства.

«Один із конкурсантів - молодий підприємець, який претендує на отримання пільгового кредиту для розвитку власної кролеферми. Вирощування кролів - перспективний напрямок бізнесу, адже ринок ще не заповнений продукцією, конкуренція не висока і є можливість збільшувати поголів’я м’ясних порід», - зазначив Юрій Раделицький.

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод наголосив членам комісії на тому, що інвестиції з обласного бюджету повинні приносити користь громадам і в майбутньому варто ретельно вираховувати їхню економічну ефективність.

«Кошти на кожен проєкт з обласного бюджету йдуть в конкретну громаду. Тому перш за все нас цікавить розширення можливостей, адже ми вкладаємо у перспективні ідеї, які мають в майбутньому давати людям офіційні робочі місця, а бюджетам громад податкові надходження. Ці результати ми надалі будемо оцінювати та аналізувати, щоб вдосконалювати механізми реалізації обласних програм», - наголосив Юрій Холод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ