Стало відомо, скільки медалей завоювала Україна на Олімпіаді-2020 у Токіо

Під час цьогорічних Олімпійських ігор у Токіо українські спортсмени здобули 19 медалей, зокрема, одну "золоту", 6 срібних і 12 бронзових.

• Михайло Романчук (плавання);
  • Парвіз Насібов (греко-римська боротьба).

"Бронза"

• Марта Федина / Анастасія Савчук (Синхронне плавання, дует);
  • Марта Федіна, Анастасія Савчук, Єлизавета Яхно, Владислава Алексєєва, Марина Алексєєва, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко, Катерина Резник (Синхронне плавання, команда);
  • Алла Черкасова (вільна Боротьба).

Олімпійські ігри-2020 стали найбільш невдалими для збірної України, якщо дивитися на підсумкове місце в медальному заліку.

На змаганнях у Токіо наші спортсмени вибороли лише одну золоту медаль, через це Україна посіла 44-те місце в загальнокомандному заліку.

Цей показник є найгіршим в історії України. Вперше в історії Олімпіад українські спортсмени не змогли виграти більше однієї золотої нагороди. Попередній антирекод було встановлено на Іграх у Ріо-2016, тоді українці здобули дві золоті медалі.

Однак за кількістю виграних нагород наша команда розмістилася на 16-му місці між Південною Кореєю та Іспанією.