Слухай онлайн
Політика

Стали відомі імена депутатів, які не голосували в Раді у квітні

Комітет виборців України проаналізував показники участі народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради в квітні.
Фото Мінфін

Про це повідомляє КВУ на своїй офіційній сторінці у Facebook.

За даними КВУ 35 народних депутатів майже не голосували в Раді впродовж місяця.

Зокрема, не проголосували жодного разу за місяць Григорій Суркіс, Степан Івахів, Тарас Козак, Дмитро Шенцев, Вадим Рабінович. Також низка депутатів взяли участь в символічній кількості голосувань.

Так, Сергій Льовочкін взяв участь в 0,98% голосувань, Антон Яценко – 1%, Юлія Льовочкіна – 1%, Ігор Палиця – 1%, Ігор Абрамович – 1%, Юрій Бойко – 2%, Вадим Столар – 3%, Ренат Кузьмін – 3%, Андрій Деркач – 4%. 

Мова йде як про депутатів, які загалом були відсутні на засіданнях Ради, так і про тих депутатів, які були присутні в Раді, однак участі в голосуваннях не брали (не натискали «за», «проти» чи «утримався»).

Натомість, лише два народні депутати взяли участь в 100% голосувань: Мар’яна Безугла та Ігор Копитін. 

Серед фракцій і груп Верховної Ради найактивніше голосували депутати «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому депутати монобільшості взяли участь в 80% голосувань за місяць, депутати ЄС – 79%. Нижчі показники в депутатів «Голосу» (67%), групи «Довіра» (64%) та ВО «Батьківщина» (62%). 

Найнижчі показники голосувань в депутатів групи «За майбутнє» та фракції «Опозиційна платформа За життя». Депутати «За майбутнє» в середньому взяли участь лише в 50% голосувань Ради, депутати ОПЗЖ – лише в 37% голосувань. 

Всього в квітні відбулося 916 голосувань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ