Слухай онлайн
Cуспільство

Станом на ранок у Львові працювала 41 одиниця снігоочисної техніки

Комунальні служби продовжують роботи з очистки міста від снігу, зокрема, комунальники працюють над очисткою вулиць від снігу, ліквідацією снігових нависань та бурульок на дахах будинків, очисткою дощоприймачів. Сьогодні роботи продовжуються. Станом на ранок в місті працювала 41 одиниця комунальної снігоочисної техніки, - інформує 24 лютого пресслужба ЛМР.
Фото ілюстративне

"Сьогодні комунальні служби продовжують знімати бурулі, продовжуємо вивозити сніг, зрихлюємо сніг, який є біля бордюрів, щоб він швидше топився. Також акцентуємо увагу на очищенні дощоприймачів, щоб добре стікала вода", — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Відтак, станом на ранок до прибирання міста залучено 41 одиницю комунальної снігоочисної техніки, ще 34 машини було на чергуванні. Для посипання доріг використано 48 м3 піскосуміші та 1 тонну реагентів і солі.

Вчора протягом дня до прибирання міста від снігу було залучено 61 одиницю комунальної снігоочисної техніки, ще 43 було на чергуванні. Для посипання вулиць і тротуарів використано 6 м куб піскосуміші.

Як повідомили в управлінні транспорту, станом на 8.00 год в місті на маршрутах працює 545 одиниць громадського транспорту, зокрема: 118 одиниць електротранспорту, 248 автобусів АТП-1 та 179 автобусів приватних перевізників.

Відтак, випуск електротранспорту станом на 8.00 год становить 100% від плану, автобусів АТП-1 — 95% від плану, автобусів приватних перевізників — 78% від плану.

Львівська міська рада просить власників машин не залишати їх біля тротуарів, щоб не ускладнювати рух громадського транспорту та роботу комунальних служб з очищення доріг та хідників від снігу.

Відстежити рух тролейбусів та трамваїв можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ