Слухай онлайн
Cуспільство

Стартувало онлайн-опитування мешканців Львова щодо їхньої мобільності

Як повідомляє прес-служба ЛМР, дисциплінарна робоча група розробляє План сталої мобільності Львова (SUMP), який визначатиме транспортну політику міста на найближчі 10 років. Відповідне дослідження має допомогти встановити вплив різних заходів на транспортну поведінку мешканців Львова, та отримати додаткові ідеї щодо подолання викликів.

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням. Після його закінчення будуть сформовані фокус-групи з мешканців Львова для більш глибокого дослідження наявного стану та можливостей розв'язання проблемних для мешканців питань, пов'язаних із пересуванням містом.

Як пояснюють розробники, План сталої міської мобільності (SUMP) застосовують місцеві та регіональні органи влади для стратегічного планування мобільності людей та товарів, з метою підвищення якості життя та зменшення негативного впливу транспорту на довкілля. Мобільність — це пересування містом у ширшому розумінні, ніж транспортна інфраструктура. Вона охоплює пішохідний рух, переміщення вантажів тощо. План заохочує перехід до більш екологічних видів транспорту і підтримує інтеграцію та збалансований розвиток усіх видів пересування. SUMP сприяє вирішенню проблем міського транспорту та досягненню екологічних, соціальних та економічних цілей на місцевому й вищому рівнях.

План сталої мобільності Львова розробляють у межах «Інтегрований розвиток міст в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH, спільно з Львівською міською радою, департаментом житлового господарства та інфраструктури, КУ Інститут міста, ЛКП «Інститут просторового розвитку», ЛКП «Львівавтодор» та ЛКП «Львівелектротранс».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");