Слухай онлайн
Cуспільство

Стрийський депутат Роман Матвійців виявився безхатьком

Депутат Стрийської районної ради Матвійців Роман Любомирович, що очолює постійну комісії з питань земельних відносин, екології, сільського господарства, промисловості, транспорту і доріг, судячи з його електронної декларації за 2019 рік, фактично є безхатченком, який при бажанні може проживати в лісопильному цеху або на складі.
Ілюстративне фото. Photo by form PxHere

У декларації за минулий рік, що була подана 28 травня 2020 року, депутат Роман Матвійців загалом зазначив відомості про чотири об'єкти нерухомості: про дві будівлі та дві земельні ділянк. Всі ці об'єкти належать на праві власності  суб'єкту декларування, на членів його родини, вказаних у декларації (на дружину та двох дочок), ніщо не зареєстровано. Про це повідомляє видання Правком.

Йдеться про лісопильний цех в с. Добряни Стрийського району загальною площею (м2): 282,8 (дата набуття права якого - 18.07.2006 року),  склад в цьому ж селі загальною площею (м2): 297,7 (дата набуття права 08.06.2007 року) та земельні ділянки в Добрянах -загальною  площою  (м2): 5250 (дата набуття права: 07.12.2010 року) та площею  (м2): 1000 (дата набуття права: 26.07.2011 року).

У декларації також вказано відомості про цінне рухоме майно, яке належить Роману Матвійціву: автомобіль легковий. 2012 року випуску (марка:Volkswage, модель: Passat B7), що був набутий у власність 19.01.2016 року.

Водночас декларація не містить жодних відомостей  про місце проживання Романа Матвійціва, тобто про нерухоме майно, яке декларант використовує для проживання. Не містять, до речі, таких відомостей й попередні електронні декларації депутата. Це за обставини, що депутати повинні вказувати все нерухоме майно, яким користуються. Навіть на безоплатній основі. Про це йдеться у відповідному роз’ясненні НАЗК щодо заповнення електронних декларацій.

Зазначимо, що Роман Матвійців є  сином сільського голови Добрянської сільської ради Матвійціва Любомира Михайловича, який у своїй електронній декларації за минулий рік не вказав відомості про три земельні ділянки на території тієї самої Добрянської сільської ради, право власності на які набув 27.09.2019 року (площею: 0.9251 га, 0.1308 га та 0.0748 га), Про це, зокрема, повідомляло інтернет-видання Гал-інфо у нещодавній публікації  «Голова Добрянської сільської ради "забув" задекларувати три земельні ділянки».

Про Романа Матвійціва Гал-інфо вже писало у матеріалі «На Львівщині районний депутат «кришує» незаконний та неконтрольований видобуток гравію».

У даній публікції, зокрема,  наводилися факти, які свідчили про те, що до «кришування» протиправного видобутку гравію на Стрийщині причетний   депутат Стрийської районної ради та член політичної партії «УКРОП» - Матвійців Роман Любомирович, який є головою постійної комісії з питань земельних відносин, екології, сільського господарства, промисловості, транспорту і доріг, та,  окрім цього, ще й здійснює підприємницьку діяльність - лісопильне та стругальне виробництво. Також в матеріалі йшлося про те, що проти Романа Матвійціва відкрито кримінальне провадження через дії, пов’язані з перешкоджанням діяльності працівників правоохоронних органів (№12017140130002215, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 343 КК України).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ