Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

​Студенти НУ «Львівська політехніка» практикуватимуться на обладнанні Львівського онкоцентру

П'ятеро студентів факультету Біомедичної інженерії НУ «Львівська політехніка» з ініціативи Львівського онкоцентру отримали можливість приєднатись до другої групи учасників, які протягом трьох днів практикуватимуться на обладнанні онкоцентру в рамках курсу AAPM/HUG/UAMP.

Як повідомили в пресслужбі ЛОР, учасники ознайомилися з важливою частиною введення в експлуатацію лінійного прискорювача, який призначений для високоякісної променевої терапії, а також з основами дозиметричного планування в системі Eclipse (Varian).

Перша група випускників курсу AAPM/HUG/UAMP уже отримала дипломи про успішне завершення навчання. Це студенти і практикуючі медичні фізики з усієї України. 

«Для нас дуже цінно бути частиною такої ініціативи і спільно з лекторами ділитися нашим досвідом, адже базі Львівського онкоцентру планують створити радіологічний хаб для пацієнтів зі всієї України, а також навчальний центр для спеціалістів. 

Радіологічний хаб об'єднає ресурси, знання та передові технології для покращення лікування онкологічних пацієнтів. Це створить можливість для більш ефективної діагностики, планування лікування та моніторингу стану пацієнтів.

Радіологічний хаб об'єднає ресурси, експертні знання та новітні технології, аби підвищити якість лікування онкологічних пацієнтів. Це дозволить значно покращити процес діагностики, планування лікування та спостереження за станом пацієнтів, роблячи його більш ефективним та точним», - зазначив генеральний директор Львівського онкоцентру Олег Дуда.

Курс AAPM/HUG/UAMP став можливим завдяки ініціативі Help Ukraine Group - HUG, American Association of Physicists in Medicine (AAPM) та підтримці компанії Varian.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ