Слухай онлайн
Політика  |  Економіка

Суд дозволив НБУ продати корпоративні права власника "ТРЦ Республіка"

Національний банк України отримав чергову перемогу у судових процесах з власниками та поручителями неплатоспроможних банків. Господарський суд Києва 18 травня задовольнив позов НБУ до кіпрської компанії "Берлінотто Лімітед" про звернення стягнення на частку корпоративних прав ТОВ "Мегаполісжитлобуд", передає прес-служба НБУ.

Нагадаємо, НБУ у березні 2016 року подав позов до "Берлінотто Лімітед" з проханням звернути стягнення на корпоративні права компанії "Мегаполісжитлобуд" для часткового погашення заборгованості неплатоспроможного банку "Надра" перед НБУ.

У свій час компанія "Мегаполісжитлобуд" взяла кредит у банку "Надра", надавши в якості застави по цьому кредиту корпоративні права на недобудований проект "Торгово-розважальний центр "Республіка". Пізніше банк "Надра" передав ці корпоративні права в якості застави Національному банку – під кредит рефінансування.

Після того, як банк "Надра" став неплатоспроможним і не зміг повернути НБУ борг у розмірі 4,4 млрд. грн, Національний банк почав реалізовувати у судовому порядку свої права, як заставодержателя корпоративних прав власника "ТРЦ "Республіка".

Ретельно вивчивши матеріали справи суд підтвердив законність вимог НБУ і звернув стягнення на корпоративні права "Мегаполісжитлобуд".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ