Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Синютка представив план боротьби з коронавірусом та економічною кризою.

Скасування рішенням міськвиконкому Трудового Кодексу та законодавства України – це правовий нігілізм. Вважає народний депутат України Олег Синютка. На своїй сторінці у ФБ він назвав профанацією «бурхливої» діяльності рішення львівської влади про «продовження» робочого тижня на вихідні та зазначив, що таким рішенням влада «підставила» підприємців.
Олег Синютка

Синютка запевнив, що у нього та його команди є план того, що, як і коли потрібно зробити.   

«З ковідом та економічною кризою потрібно боротися не відосиками і піаром, а реальними заходами. Мій план складається з декількох пунктів», - зазначив кандидат на посаду Голови Львівської ОТГ та перелічив конкретні рішення для Львова.

Перше. Юридичну допомогу отримають усі підприємці, які в суботу та неділю відкрили свої бізнеси. І таку допомогу вони отримають також від всієї «Європейської Солідарності». Наша фракція ініціюватиме заборону уряду приймати неконституційні рішення по боротьбі з COVID-19.  

Друге. Я знову звертаюся до міської влади Львова із закликом негайно розпочати заходи для доставки до міста 100 тисяч тестів на коронавірус виробництва Південної Кореї. Я вимагаю негайно скликати сесію міської ради і прийняти рішення про виділення коштів на проведення безкоштовного тестування. Ці препарати можуть бути поставлені у Львів окремим чартером не пізніше семи днів.

Третє. Катастрофічними темпами зростає проблема недостатньої кількості лікарів, медсестер та інших груп медичного персоналу.

Також Олег Синютка запропонував впровадити міську Програму підтримки та мотивації медичного персоналу, який буде залучений до лікування пацієнтів.

«При укладанні (продовженні) контракту на рік у міських лікарнях Львова пропоную з міського бюджету разово виплачувати матеріальну допомогу у розмірі:

  •  80 тис. грн лікарям;
  •  60 тис. грн медсестрам;
  •  40 тис. грн санітаркам».

Відповідна Програма повинна бути прийнята сесією ЛМР для усіх лікарень Львова» - зазначив він.
Нагадаємо, що 22 листопада відбудеться другий тур виборів Голови Львівської ОТГ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ