Слухай онлайн
Політика

Тарасу Стецьківу потрібно дбати про власне політичне обличчя – Юрій Кужелюк

„Коментуючи слова Тараса Стецьківа, хочу сказати, що кожен політик повинен дбати за власне політичне обличчя, а не виставляти ультиматуми політичним силам, хто і куди повинен вступати”, – повідомив у коментарі „Гал-info” депутат Львівської міської ради, голова ЛМО УНП Юрій Кужелюк.
 
             За його словами, кожен політик пропагує свої політичні принципи.
            „Хочу зазначити, що у 1994 році Тарас Стецьків працював радником Президента Леоніда Кучми, потім ініціював створення Народно-демократичної партії, де одним із лідерів був Євген Кушнарьов, пізніше він входив у Народний рух України, також ініціював створення партії „Реформи і порядок”, зараз він працює радником Віктора Ющенка і виступає лідером „Народної самооборони”. Я веду до того, що політику Тарасу Стецьківу потрібно турбуватись про своє політичне обличчя, а не про обличчя політичних сил, які протягом багатьох років зберігали єдину національно-демократичну позицію”, – сказав Юрій Кужелюк.
            Він також висловив переконання, що у „Народної самооборони” повинна бути певна ідея, а оголошений марш справедливості на Київ взагалі незрозумілий. „Є марш парадний, є марш по строєвому плану, а також марш зі зброєю в руках, а також є марші за певну ідею і марші заради політичного піару. Якщо оголошений марш справедливості на Києв не є парадним маршем заради політичного піару, а за відстоювання певних політичних ідей, то потрібно проводити політичні консультації з цього приводу. А на даний момент мені не зрозуміло, який саме марш пропонують лідери „Народної самооборони”, – зазначив Юрій Кужелюк.
            Нагадаємо, сьогодні у Львові один із лідерів „Народної самооборони” Тарас Стецьків зазначив, що якщо НРУ та УНП не приєднаються до „Народної самооборони” Луценка, то назавжди зійдуть з політичної арени.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ