Слухай онлайн
Спорт

Телеканал ARD випустив п’ятий фільм про допінг в Росії

Німецький телеканал ARD на своєму офіційному сайті випустив свій п'ятий фільм про допінг в Росії, в якому головним обвинуваченим став відсторонений російський тренер з легкої атлетики Владімір Казарін.
Фото з РБК-Украина.

Тривалість фільму складає 10 хвилин, і уся змістовна частина обмежується інтерв'ю глави антидопінгової редакції каналу Хайо Зеппельта з російським легкоатлетом Андрієм Дмітрієвим, яке відбулося в Алма-Аті.

"Казарін продовжує працювати, тренує своїх спортсменів. Він заробляє хороші гроші, дуже хороші гроші", - заявив у фільмі Дмітрієв, додавши, що зустрічав відстороненого фахівця на зборах в Киргизії і Челябінську.

У роботі німецьких документалістів представлені матеріали, зняті Дмітрієвим на телефон і що демонструють, як Казарін дає рекомендації спортсменам в закритому легкоатлетичному залі.

За словами інформатора ARD, ці події сталися в Челябінську 12 січня 2017 року. На підтвердження цього він показує мобільний телефон з датою і відкритою сторінкою німецької газети Sueddeutsche Zeitung.

Також Дмітрієв стверджує, що Казарін не єдиний відсторонений тренер, який продовжує тренувати, проте інших прізвищ названо не було.

Крім того, у фільмі з посиланням на попередні роботи ARD про допінг в Росії згадується Владімір Мохнєв, який за рішенням Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) має бути довічно відсторонений від роботи в спорті, і Юрій Гордєєв, відсторонений від тренерської діяльності Всеросійською федерацією легкої атлетики.

Чемпіон

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ