Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Тендерний комітет задовільнив вимоги перевізників, тому їхню акцію протесту завершено

Акцію протесту перевізників завершено, тендерний комітет задовільнив їхні вимоги. Про це йшлося на засіданні тендерного комітету у Львівській області під головуванням Мирослава Сеника.
За його словами, перевізнику Івану Грицаю надали чотири тимчасові дозволи на перевезення за маршрутом „Трускавець – Львів” автостанція №8 через Самбір” та за маршрутом „Лішня – Львів” через Дрогобич. На обидва маршрути видаються по два дозволи, а також працевлаштовано п’ятьох чоловік, а саме Миколаївське АТП згодне укласти договір на оренду машин з двома людьми, по одному чоловіку візьме АТП 14631, фірми „Онікс” та „Вітязь”.
Маршрут „Трускавець-Львів” через Самбір був наданий фірмі „Базальт будсервіс”, цей дозвіл було відмінено і передано перевізнику Грицаю. За словами Мирослава Сеника. всі чотири тимчасові дозволи будуть діяти до наступного засідання тендерного комітету, тобто до травня, коли відбудеться наступний тендерний комітет, де і виставлять на конкурс ці маршрути. Як зауважує Мирослав Сеник, машина, яка була виставлена на спалення, не відповідає технічним вимогам перевезення, тобто відсутні гальмівні колодки на передніх колесах. В коментарі „Гал-info” голова Асоціації перевізників Леонід Мельник сказав, що ця машина не використовувалась для перевезення пасажирів, але вона є в робочому стані: „Машина приїхала своїм ходом і своїм ходом поїде”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ