Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Торік у Львові склали 141 протокол про правопорушення щодо встановлених літніх майданчиків

«У 2010 році правопорушникам було скеровано 141 припис, а також оформлено 7 протоколів. Таким чином, за встановлення літніх майданчиків без дозволу порушники були оштрафовані майже на 6 тис. грн», - повідомила керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Літні майданчики у Львові перебувають під постійним наглядом. Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» щоденно проводять планові обстеження територій районів міста, виявляючи порушення Правил благоустрою. Під час таких обстежень проводиться нагляд за літніми майданчиками. Стаціонарні об'єкти вуличної торгівлі перевіряють на наявність оформленого дозволу на їх розміщення та відповідність погодженим проектам. Крім того, літні майданчики повинні мати належний зовнішній вигляд, бути чисто прибраними та обладнаними урнами для сміття. При виявленні порушень, правопорушникам скеровуються приписи, з вимогою усунути порушення. Також складають адмінпротоколи.

Нагадаємо, літній майданчик - це стаціонарний пункт з кількістю місць для обслуговування 20 осіб і більше, або тимчасовий пункт з кількістю місць для обслуговування 4 осіб і більше, який розташовується біля магазину, кіоску, закладу громадського харчування.

Літні майданчики є сезонними об'єктами і функціонують вони з 1 квітня до 1 листопада. Однак можливі випадки, коли дозвіл на діяльність літнього майданчика може видаватися суб'єкту господарювання не лише на період з 1 квітня до 1 листопада, але й на цілий рік.

Відповідно до ухвали сесії ЛМР від 05.03.09 дозвіл на встановлення майданчика надається терміном на 5 років з правом розміщення літніх майданчиків у межах сезонного періоду, з 1 квітня до 1 листопада поточного року. За умови наявності у заявника договору оренди земельної ділянки, право на розміщення літнього майданчика сезонним періодом не обмежується, термін дії дозволу на розміщення літнього майданчика встановлюється на період дії договору оренди земельної ділянки.

Водночас, відповідно до ухвали сесії ЛМР від 03.06.10 року, «після закінчення сезонного періоду, суб'єкт підприємницької діяльності зобов'язаний забезпечити демонтаж літнього майданчика. В окремих випадках, за рішенням комісії, якщо літній майданчик не розташований на проїжджій частині вулиць пішохідної зони міста та не створює перешкод для механічного прибирання снігу, сміття, літні майданчики можуть не демонтовуватись. У цьому разі суб'єкт підприємницької діяльності сплачує орендну плату за користування конструктивними елементами благоустрою впродовж року».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ