Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Торік в області відновили 61 ФАП та 25 лікарських амбулаторій

На покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я Львівської області у 2015 році скерували 83 млн.368 тис. грн: з державного бюджету – 71 млн. 67 тис. грн, з обласного бюджету – 9 млн 869 тис грн та місцевих бюджетів – 2 млн 432 тис грн.​ Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Богдан Чечотка у понеділок, 18 січня, під час звіту про роботу у 2015 році, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

За його словами,10 ФАПів реконструйовано за кошти обласного бюджету, передбачених Програмою сімейної медицини. Також за  кошти обласного бюджету збудовано котельню на альтернативні види палива в Бориславському медичному коледжі. Окрім цього, за рахунок коштів місцевих бюджетів та залучених коштів відремонтовано 51 ФАП та 25 амбулаторій.

Після проведення ремонтних робіт відкрили 61 стаціонарне  відділення та 7 поліклінічних відділень.

Здійснили ремонт у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, обласного бюро судово-медичної експертизи та триває реконструкція перинатального центру.

За рахунок коштів інвесторів збудували та реконструювали 9 котелень: зокрема, в обласній психіатричній лікарні, лікарняному містечку м.Дрогобича на вул. Шептицьких, Дрогобицькій міській лікарні №3, Стебницькій міській лікарні тощо. 

Окрім того, відремонтували 19  котелень, 12  бойлерних, 8 теплових пунктів, 21 харчоблок та 16 пралень.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ