Слухай онлайн
Cуспільство

Транспорту вагою понад 24 тонни заборонили в’їзд у Львів

З огляду на погодні умови та з метою збереження дорожнього покриття, на в’їздах у Львів встановлено знаки про заборону заїзду у місто великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни. Про це сьогодні, 1 липня, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Відповідно до правил дорожнього руху, коли температура зовнішнього повітря є більшою 28 градусів, заборонено в’їзд у місто великовагового транспорту, вага якого складає від 24 тонн. За дотриманням цих правил слідкує поліція і не дозволяє такому транспорту заїжджати в місто. Як правило такий транспорт зупиняють на трасах, і його скеровують на об’їзд міста.

Така заборона зумовлена тим, щоб унеможливити нищення дорожнього полотна. Адже коли є висока температура, асфальт починає топитися, і коли по ньому їдуть важкі машини, дорожнє полотно пошкоджується, і його потрібно поправляти і заново асфальтувати.

Тому, щоб зберігати дорожнє полотно, яке ремонтуємо вже з березня, ми встановили відповідні дорожні знаки про заборону заїзду у місто великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни, і поліція відслідковує їх дотримання", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");