Тренер «Галичанки» Василь Козар: Деякі гравці могли зіграти краще

Головний тренер «Галичанки» Василь Козар прокоментував гру своєї команди у матчі-відповіді 3 раунду Кубка ЄГФ проти турецької «Муратпаші».

Нагадаємо, «Галичанка» у Львові зіграла внічию 30:30, але завдяки перемозі у Туреччині з рахунком 28:22 до наступного етапу змагань пробилася «Муратпаша».

-Врахували помилки попереднього матчу, - бере слово Василь Козар. – Суперник побіг в атаку, і ми їх на цьому зловили. Почалася позиційна гра, у якій ми не справилися з лінійною туркень Валерією Бараннік. Вважаю, проти неї ми могли зіграти краще. Сьогодні, на жаль, ми не змогли підтягнути молодих дівчат, які б змогли битися достойно. В «Муратпаші» дуже досвідчені гравці. Вони хоч і грали майже одним складом, але на усіх позиціях у них є хороші виконавці.

-Що думали при рахунку 25:20 на користь «Галичанки»?

-Хто думав, що треба взяти тайм-аут, ті сиділи на трибунах. Якщо усі думають, що ти від тайм-ауту можеш лише виграти, то вони помиляються. Окремі гравці могли зіграти краще. На жаль, свою перевагу розвинути не змогли, ось і вийшов такий результат.