Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Центр якості освіти оприлюднив демонстраційний тест із біології

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант тесту з біології у складі Національного мультипредметного тесту.
Фото: НУШ

Про це інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України..

Демонстраційний варіант тесту з біології з'явився на спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Тест складається з 30 завдань, які за своєю структурою, типами, тривалістю їхнього виконання аналогічні вступному тесту, однак інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, зауважують у відомстві.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні, можна вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи одержати результат тестування з цього предмета.

Якщо учасник має повільний інтернет або не має можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / із планшетом / телефоном ー можна завантажити файл із демонстраційним варіантом тесту з біології на свій пристрій, виконати завдання і звірити відповіді з правильними.

Як повідомлялось, Міністерство освіти і науки затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Тестування проходитиме у дві сесії: основна: 5 червня – 23 червня; додаткова: 11–24 липня.

Для потенційних вступників на сайті УЦОЯО вже доступні демонстраційні варіанти тестів з п’ятьох предметів НМТ: українська моваматематикаісторія Українифізикаанглійська мова

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ