Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Цьогоріч „Аква-Еко” планує збудувати мінералопровід з урочища Помярки до Трускавця

Про це  „Гал-info" повідомив генеральний директор заводу мінеральних вод  „Аква-Еко" Михайло Литвин.
За його словами, заплановано збудувати мінералопровід довжиною 3 км з урочища Помярки, де розташовані  свердловини мінеральної  води до заводу, який розташований в Трускавці.
 На даний момент доставка води на завод здійснюється двома цистернами. Планується збудувати дві  нитки мінералопроводу, діаметром кожної  труби 80 мм. Вартість прокладу мінералопровду 150 тис. Доларів.
У 2005 році  „Аква-Еко" збільшив виробництво на 23%   – з 1,94 млн дал. до 2,38 млн дал.
В грошовому еквіваленті  у 2004 році  завод випустив продукції  на 10,8 млн грн. В 2004 році  найбільше завод випустив води під ТМ „Трускавецька", що в грошовому еквіваленті  становить 7,7 млн грн (71% від загального обсягу виробництва), виробництва мінеральної  води під ТМ „Малятко" зросли майже в 2 рази і становили в грошовому еквіваленті близько 2 млн грн.
У 2003 році завод виготовив 1,7 млн дал. мінеральної води. ТзОВ „Аква-Еко" засноване у 1996 році  в Трускавці. Підприємство виготовляє  мінеральні  води під ТМ „Трускавецька", „Чистий Ключ",  „Малятко".
Виробничі  потужності  підприємства дозволяють виготовляти продукцію в кількості  до 8 тис. пляшок в годину  ємністю 1,5  - 0,5 л, а також до 300 пляшок  ємністю 5 л.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...