Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Цьогоріч підготовку пройшло більше ніж 26 тисяч резервістів

Більше ніж 26 тисяч резервістів підготовлено цього року.

Про це кореспондентам АрміяInform розповів начальник відділу бойової підготовки Сухопутних військ – заступник начальника управління бойової підготовки Головного управління підготовки ЗСУ підполковник Владислав Пономарьов.

– Підготовка тероборони – це проведення навчальних зборів із військовослужбовцями оперативного резерву першої черги, військовозобов’язаними й резервістами другої черги. У ЗСУ є 25 бригад територіальної оборони, вони всі кадрові – в кожній є командир, начальник штабу і два заступники, які постійно знаходяться в строю, – зазначив офіцер.

За його словами, існує три види навчальних зборів тероборони: у складі частини – протягом 30 діб, з підготовки та перепідготовки на кваліфіковані спеціальності у навчальних центрах (індивідуальна підготовка) і перевірочні збори – терміном до 3 діб.

– Визначені бригади набирають собі людей та проводять з ними заходи протягом 30 діб – індивідуальна та колективна підготовки. Коли збори закінчуються, їх оцінює керівник навчання – як правило, це представник оперативного командування, командуючий оперативного командування. Після цього резервісти розпускаються, – додав Владислав Пономарьов.

Упродовж 2019 року проведено навчальні збори, під час яких підготовлено 26385 резервістів, із них 5 595 офіцерів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ