Слухай онлайн
Політика

ЦВК поставилася до ВО «Свобода» з упередженням — Олег Тягнибок

Центральна виборча комісія зволікала із реєстрацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода» лише з ідеологічних міркувань, — заявив «Гал-info» голова ВО «Свобода», народний депутат Олег Тягнибок. 
Центральна виборча комісія зволікала із реєстрацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода» лише з ідеологічних міркувань, — заявив «Гал-info» голова ВО «Свобода», народний депутат Олег Тягнибок. 
6 січня 2006 року ЦВК зареєструвала ВО «Свобода» як суб’єкт виборчого права. Щоправда, ще 3 січня, коли закінчувався 7-денний термін, протягом якого Центральна виборча комісія мала зареєструвати партію або відмовити їй у реєстрації, ЦВК постановила звернутися до Міністерства юстиції щодо внесення ним подання до Верховного Суду України про заборону діяльності Всеукраїнського об'єднання „Свобода”. 5 січня 2006 року Міністерство юстиції України дало офіційну відповідь на звернення Комісії щодо внесення подання до Верховного Суду України про заборону діяльності Всеукраїнського об'єднання „Свобода”, в якій не погодилось з необхідністю внесення подання  про заборону діяльності партії.
«У Центральної виборчої комісії викликали незадоволення два пункти нашої «Програми захисту українців». Зокрема, те, що ми вимагаємо провести публічний судовий процес над комунізмом та заборонити комуністичну ідеологію як людиноненависницьку, а також пункт, у якому йдеться про те, щоб громадянство України надавати тільки тим особам, які народилися на території нашої держави та етнічним українцям. Крім цього, ми вимагаємо позбавляти українського громадянства  іноземців, які вчинили злочини на території нашої держави», — зазначив Олег Тягнибок.
За словами народного депутата, найбільше за відмову у реєстрації ВО «Свобода» виступав член ЦВК Михайло Охендовський, а також представники Комуністичної Партії, Партії Регіонів та блоку «Не так», які були присутніми на засіданні Центральної виборчої комісії.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ