Слухай онлайн
Політика

У Берліні відбулися українсько-німецькі консультації щодо оборонного співробітництва

Сьогодні, 21 жовтня, у Берліні, делегація Міністерства оборони України взяла участь в українсько-німецьких консультаціях з питань розвитку оборонного співробітництва та аналізу безпекового середовища. Про це Гал-інфо повідомили у пресслужбі Міноборони.

В ході переговорів сторони розглянули питання щодо ролі оборонних відомств у реалізації державної політики у сфері безпеки і оборони, а також формуванні стратегічних документів за даним напрямком.

Зокрема, під час консультацій проведено аналіз поточної безпекової ситуації в європейському регіоні з огляду на зростання потенційних викликів та загроз, триваючий конфлікт на сході України та продовження агресивної зовнішньої політики Російською Федерацією, зокрема в районі Чорного та Азовського морів.

Зазначений захід дав можливість обговорити стан та визначити перспективні напрямки двостороннього співробітництва на 2021 рік, підтвердити взаємне прагнення сторін розвивати відносини стратегічного партнерства та сприяти зміцненню безпеки і стабільності у європейському регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ