У місті Часів Яр Донецької області залишаються ще 530 людей, але через постійні ворожі обстріли всіх доріг заїхати в нього майже неможливо.
Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» сказав начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
«530 людей залишилося у місті Часів Яр. Було там за останні три тижні біля тисячі, а це ті люди (що залишаються у місті – ред.), які не хотіли виїжджати. Зараз заїхати в Часів Яр майже неможливо, тому що всі дороги прострілюються ворогом повністю і ствольною артилерією, і дронами», - зазначив очільник області.
Він додав, що росіяни чітко відслідковують, коли заїжджають наші евакуаційні колони, щоб забрати людей, і «на жаль, вони їх теж постійно обстрілюють».
Філашкін запевнив, що з Часового Яру всіх дітей вивезли.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ