Слухай онлайн
Cуспільство

У Гамаліївці на Львівщині відкрили нову школу

Сьогодні, 31 серпня, напередодні старту навчального року, у селі Гамаліївка відкрили новий навчально-виховний комплекс. Розрахована триповерхова школа на навчання 150-ти учнів. Тут 10 класних кімнат, сучасний спортивний та ігровий майданчики, навчальні кабінети хімії, фізики, біології, інформатики з комп’ютерним обладнанням.

Ще одна особливість нового освітнього закладу – дошкільне відділення, яке функціонуватиме на першому поверсі у тому ж приміщенні, що й школа. Зараз дошкільна частина закладу розрахована на 16 дошкільнят.

Щоб забезпечити вихованців гарячим харчуванням у навчально-виховному комплексі облаштували харчоблок. 

 «Мені дуже приємно, що цього року ми на Львівщині відкриваємо 6 нових шкіл. І те, що школа, яка впродовж  більше 10 років стояла як руїна і недобудова, за 2 роки постала тепер така красива. І діточки, які підуть у цю школу і в інші нові заклади  будуть мати добрі умови для того, щоб бути розумними, щоб свій талант перетворювати в знання і в радість батькам та країні » - поділився враженнями від огляду нової школи під час її відкриття голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Довідка.

Будівництво загальноосвітнього закладу розпочали у 2015 році.  Загальна кошторисна вартість будівництва - 12 мільйонів 226 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");