Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Івано-Франківську три міських маршрути отримають сім автобусів

фото - martsinkiv.if.ua
фото - martsinkiv.if.ua
фото - martsinkiv.if.ua
фото - martsinkiv.if.ua
1/2
Івано-франківське підприємство «Електроавтотранс» отримало шість автобусів турецького виробництва GULERYUZ COBRA GM 220LE і ще один має отримати до кінця серпня.

Про це інформують на офіційному сайті мера міста Руслана Марцінківа.

Директор  «Електроавтотрансу» Віталій Голутяк зазначив, що 5 таких автобусів у ЕАТ уже були і добре себе зарекомендували. Тож до компанії вирішили закупити ще 7 таких красенів. 

«Це дозволить нам збільшити кількість автобусів на міських маршрутах №40, №41 та №55. Тобто будемо випускати більше одиниць техніки на лінію щодня, не знімаючи при цьому інші автобуси з маршрутів. Це неабияк актуально, оскільки з вересня пасажиропотік зростає, адже розпочинається навчання у школах, університетах. Тому ми дуже вчасно їх отримали», – розповідає Віталій Голутяк.

Придбані автобуси підлаштовані під людей з особливими потребами. А ще вони обладнані кондиціонерами. Тож тепер у КП «Електроавтотранс» уже 45% від загальної кількості транспорту – із кондиціонерами. Якщо мова виключно про автобуси – то кондиціонери мають уже 50% з них.

“Кобри” мають довжину 9,3 метри. Це дасть змогу “закрити” ті маршрути, де не може їхати 12-метровий транспорт.

«На українському ринку немає такого класу автобусів з такими параметрами. Тому ми й звернулися до турецького виробника. В Україні в основному їздять автобуси такого класу білоруського виробництва. Але, зважаючи на теперішню ситуацію, вважаю, що ми обрали оптимальний варіант», – пояснює Віталій Голутяк.

Надалі планують продовжувати закупівлі 12-метрових автобусів вітчизняного виробництва. До слова, таких комунальне підприємство зараз має 40 одиниць.

Поки чекають на нові атобуси, підприємство уже підготувало та простажувало водіїв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ