Слухай онлайн
Cуспільство

У Луцьку презентували соціальний проєкт

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/4
20 жовтня 2020 року відбулась презентація соціального проєкту Дискусійний клуб "Книга для особливої мами" громадської організації "Ресурсний центр "Кольорова капустинка". Про це повідомили 22 жовтня Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

Проєкт став переможцем конкурсу соціальних проєктів, який щорічно проводить управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Цей проєкт передбачає створення постійно чинного інформаційного майданчика з наявним актуальним книжковим ресурсом на тему сучасних методів реабілітації та методик розвитку дітей з ДЦП та іншими особливостями розвитку. Вільний доступ до дороговартісної тематичної літератури та можливість обговорити прочитане, а також практичне застосування описаних методик з професійним психологом стане унікальною можливістю та ресурсом сталого розвитку громади людей, які кожного дня мають справу зі складними діагнозами, що потребують новітніх підходів для оптимізації ресурсу як батьків, так і дітей для покращення власного функціонування в соціумі.

В межах цього проєкту було придбано меблі для функціонування Дискусійного клубу, сформована бібліотечка база та забезпечена робота психолога.

На презентацію соціального проєкту завітала начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан, яка привітала членів громадської організації та наголосила: "Допомагати таким діткам і батькам є великим обов'язком не тільки зараз, а й в майбутньому. Також впевнена, що цей проєкт надасть Вам більше можливостей спілкуватись, проводити спільно час та нові їде для розвитку міста".

У свою чергу, голова громадської організації "Ресурсний центр "Кольорова капустинка" Іванна Соха подякувала за надану можливість реалізувати такий важливий та актуальний проєкт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ