Слухай онлайн
Cуспільство

У Луцьку відбудеться фестиваль для людей з інвалідністю “Барви творчості”

У Луцьку відбудеться Міжнародний мистецький фестиваль для людей з інвалідністю “Барви творчості”. Про це повідомили 9 лютого Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

9 лютого організаційний комітет фестивалю “Барви творчості” зібрався на засідання, щоб обговорити деталі майбутнього дійства. Метою фестивалю є залучення людей з інвалідністю до занять різними видами художньої творчості, виявлення нових талантів, удосконалення їх професійної майстерності, реабілітації та соціалізації засобами культури та мистецтва, інтеграції у суспільство.

У Фестивалі зможуть взяти участь:

  • люди з інвалідністю, які займаються творчістю в різних жанрах (поезія, вокал, інструментальне виконання, оригінальні жанри, хореографія) з різних регіонів України, а також учасники з інших країн;
  • інклюзивні колективи;
  • професійні і самодіяльні артисти за запрошенням організаційного комітету.

Організаторами Фестивалю є громадська організація «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Детальнішу інформацію буде оприлюднено згодом на офіційному сайті Луцької міської ради: www.lutskrada.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ