Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

У Львівській інфекційній лікарні провела навчання з реагування на можливий спалах холери

У КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» пройшли командно-штабні навчання щодо підготовки до реагування на можливий спалах холери.
Фото: ЛОР

Метою навчань було відпрацювання ефективної взаємодії між всіма залученими службами та організаціями, вдосконалення навичок швидкого реагування на надзвичайні ситуації, а також підвищення готовності лікарні до прийому та лікування пацієнтів з підозрою на холеру.

Під час навчань були змодельовані реалістичні сценарії розвитку епідеміологічної ситуації, що дозволило учасникам перевірити свої знання та навички у практичних умовах. Зокрема, відпрацьовувались заходи з виявлення та ізоляції хворих, організація карантинних зон, забезпечення необхідними ресурсами, а також комунікація з громадськістю для запобігання паніці.

В.о. директора інфекційної лікарні наголосив, що такі навчання є надзвичайно важливими для нашої області. 

«Вони допомагають підготуватися до можливих надзвичайних ситуацій спричинених поширенням інфекційних хвороб. Ми повинні бути готовими діяти швидко та ефективно у разі спалаху холери чи інших інфекційних захворювань", - зауважив Сергій Федоренко.

Результати навчань будуть ретельно проаналізовані для виявлення можливих недоліків та подальшого вдосконалення планів дій. Подібні заходи планується проводити регулярно, щоб постійно підвищувати рівень готовності до надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ