Слухай онлайн
Cуспільство

Наприкінці лютого у Львові відбудеться "Agroport West Lviv 2020"

Міжнародний форум з розвитку фермерства цьогоріч відбудеться у Музейно-культурному комплексі ʺЛьвіварняʺ. Про це йшлося сьогодні, 20 січня, під час брифінгу, - інформують у прес-службі Львівської ОДА.

ʺПриємно, що Агропорт традиційно розпочинається із Львівщини. Львівщина має чим похвалитися і має багато напрямів для розвитку. Акцент робитимемо на органічному виробництві, адже правильне харчування - основа здорового життяʺ, - наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Досвід щодо розвитку агропромислового сектору в різних областях України показує стійку тенденцію  зацікавленості аудиторії в децентралізації фокусів на користь конкретного регіону, тому були розроблені новий формат та нова стратегія проекту.

ʺЦьогоріч клубний формат Агропрта дозволить організувати ще більш тісну комунікацію. Новий формат покликаний сформувати національну мережу хабів з центром в кожному окремому регіоні. В межах цьогорічного проекту також планується нагородження кращий агровиробників, де за виробничими показниками будуть відзначені наші найкращі виробникиʺ, - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Юлія Шопська.

Агрофорум передбачає бізнес-платформу із демо-зоною з обладнаними виставковими місцями,  зал для індивідуальних перемовин та зустрічей, а також комунікаційну платформу.

ʺЗберігати традиції притаманно для Львівщини, тому наш захід уже традиційно починається із львівського регіону, який зможе показати приклад для інших регіонів. Цього року вперше ми сфокусуємось на інтересах виключно львівських агровиробників. Чекаємо на гостей з різних регіонів України. Ділова програма міститиме стратегічну сесію, презентацію кращих практик та урочисту програмуʺ, - наголосив генеральний менеджер ʺАгропорт Українаʺ Дмитро Титаренко.

Окрім того, сьогодні  розпочався конкурс ʺРозмалюй майбутнє у власні кольориʺ. Роботи дітей винесуть на всеукраїнське голосування, а переможців нагородять на Агропорті. Зазначимо,  XIII Міжнародний форум з розвитку фермерства ʺAGROPORT WEST LVIV 2020ʺ відбудеться 27 лютого.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, у січні 2020 року стартує тестовий етап впровадження Державного аграрного реєстру.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ