Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львівській ОДА відбулась нарада з питань стільникового зв’язку

Львівська облдержадміністрація розглянула питання щодо продовження договору оренди на розміщення обладнання стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» на будівлі НУ «Львівська політехніка» та ТзОВ «Лайфселл» на будівлі гуртожитку ДНЗ «Львівське вище професійне училище технологій та сервісу».
фото - пресслужба ЛОДА

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

А також питання щодо будівництва базової станції стільникового зв’язку ТзОВ «Лайфсел» на території Ралівської територіальної громади Самбірського району. Про це йшлося в межах робочої наради.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Олександр Кулепін разом з представниками зазначених організацій, а також представниками органів публічної влади у Львівській області обговорив низку питань, що стосуються стільникового зв’язку.

На нараді підкреслили, що при прийнятті рішень балансоутримувачами щодо непродовження договорів оренди з операторами зв’язку треба враховувати законодавство в цій сфері, а також інтереси держави і громадян.

Учасники наради проговорили, що державне майно має використовуватись найбільш оптимально і приносити дохід державі, якщо це можливо. Через це розірвання таких договорів не тільки погіршить якість покриття 3G/4G на відповідних територіях для абонентів відповідних провайдерів, а й зменшить надходження коштів до державного бюджету та бюджету відповідних установ. Так, за договором-орендою НУ «Львівська політехніка» з ПрАТ «Київстар» річне надходження від оренди становить понад 138 тис. грн.

З учасниками наради узгодили подальші кроки щодо вирішення проблемних питань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ