Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

У львівському храмі відбудеться унікальний концерт духовних творів

26 листопада о 16:30 у львівському храмі святих Ольги і Єлизавети відбудеться концерт хору «Воскресіння», що з Івано-Франківська, - інформують у міській раді Львова.

В програмі концерту прозвучать нововіднайдені духовні концерти українського композитора Дмитра Бортнянського. Ці духовні твори в живому виконанні прозвучать вперше. Ця прем’єра буде подарунком для міста Львова.

Концерт є частиною проєкту «Невідомий Бортнянський», що був створений за підтримки Українського культурного фонду. В рамках цього проєкту було створено фільм культурно-просвітницького спрямування, в якому вперше записали згадані духовні концерти композитора.

Оскільки у фільмі можна послухати тільки записи, виникла ідея живого виконання, якого світ ще не чув. Перший такий концерт буде у Львові. Важливим фактором є те, що концерт відбудеться в храмі, адже духовна музика створена для храму і звучатиме там найкраще.

Оскільки хор «Воскресіння» своїм співом супроводжує божественні літургії в Івано-Франківському Архікатедральному соборі Воскресіння Христового УГКЦ, то після концерту у Львові, о 18:00, хор співатиме службу Божу.

Візит хору «Воскресіння» до Львова має не тільки музично-просвітницьку місію, а й хоче зібрали кошти на ЗСУ (зусиллями хору вже придбано 4 автомобілі та два генератори на потреби нашої армії).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ